درگز پرس : دفتر ریاست جمهوری سوریه اعلام کرد که «بشار اسد» رئیس جمهوری این کشور و «اسما اسد» همسر وی به «ویروس کرونا» مبتلا شده‌اند، اما وضعیت جسمی آنها پایدار و حال عمومی هر دو آنها خوب است.

به گزارش سرویس بین الملل درگز پرس ؛ دفتر ریاست جمهوری سوریه روز دوشنبه در صفحه خود در فیسبوک این دفتر نوشت: پس از احساس علائم خفیف مشابه ابتلا به ویروس کرونا، اسد رئیس جمهوری و همسرش، تحت آزمایش «پی سی آر» (PCR) قرار گرفتند و نتایج نشان داد که آن‌ها به این ویروس مبتلا شده‌اند.

دفتر ریاست جمهوری سوریه در این خبر که خبرگزاری رسمی این کشور نیز آن را منتشر کرده، افزود: آن‌ها از سلامت و وضعیت پایدار برخوردارند و کار خود را در دوره قرنطینه خانگی که به مدت دو تا سه هفته طول خواهد کشید، انجام می‌دهند.

به گزارش دفتر ریاست جمهوری سوریه، بشار اسد و همسرش برای همه سوری‌ها و همه مردم جهان آرزوی سلامتی کردند و از همه سوری‌ها خواستند تا حد ممکن اقدامات احتیاطی و پیشگیرانه را برای مقابله با کرونا انجام دهند.

آن‌ها همچنین از همه پرسنل پزشکی که در خط اول مقابله با کرونا قرار دارند و برای کاهش اثرات آن بر بیماران تلاش می‌کنند، تقدیر و برای آن‌ها آرزوی سلامتی کردند.

انتهای پیام /

پسندیدم(۱)نپسندیدم(۰)
اشتراک گذاری از درگز آنلاین :
اشتراک گذاری از درگز آنلاین :
لینک کوتاه: http://dargazpress.ir/LBguM

  • منبع خبر : خبرگزاری سانا سوریه