درگز پرس : همزمان با شروع ایام محرم از سوی ستاد انتخاباتی "علی اکبر بصیرنیا" کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 313 بسته ی معیشتی به آسیب دیدگان کرونا در درگز اهدا شد.

به گزارش درگز پرس ؛ “علی اکبر بصیرنیا” ضمن قدردانی و تبریک هفته ی خبرنگار ، روز گذشته در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه رسانه گفت : رسانه ها و مطبوعات رکن اصلی توسعه برای پیشرفت هر کشور و شهرستانی محسوب میشوند و اگر روابط بین اهالی رسانه ، خبرگزاری ها و نشریات برقرار شود قطعات به عنوان سخنگوی مردم میتوانند مشکلات را به مسئولین انعکاس و آن ها پاسخگو باشند.

وی افزود : به نظر من شمشیر بُرِّنده ی قلم شما خیلی بیشتر از احکامی است که شاید بیشتر مواقع صادر شود و اگر نقش واقعی رسانه را قبول داشته و عمل کنند هر خبرنگاری میتواند موج آفرین و افتخار آفرین باشد و برای ما هم افتخار است که در خدمت شما باشیم.

بصیرنیا افزود : خبرنگاران از امنیت شغلی مناسبی برخوردار نیستند و اگر این امنیت تضمین شود با آسودگی خاطر میتوانند کار کنند و میبینیم که متاسفانه با یک نقد ساده دستگاه اجرایی شکایت میکند و گرفتاری های خاص خود را دارد.

“علی اکبر بصیرنیا” در ادامه گفت : بنا به تاکید مقام معظم رهبری که فرمودند مردم در همایش همدلی و کمک مومنانه شرکت کنند و حتی ایشان اعلام کردند ستادهایی که در انتخابات رای نیاوردند ستاد و اعضای ستاد خودشان را اختیار کمک به مردم و آسیب دیدگان کرونا بگذارند ما هم به تبعیت از فرمایشات آقا آنچه در توان داشتیم و با آبرویی که بین برخی از مسئولین ، خیرین و سرمایه گذاران داشتیم وارد عمل شدیم.

وی بیان کرد : ما به نیت ۳۱۳ یار امام زمان (عج) در سه مرحله کمک های معیشتی پیش بینی کردیم که ارزش ریالی هر بسته معادل ۴ میلیون ریال برآورد شده است و همچنین معتقد هستم بسته های معیشتی باید کامل و از بهترین کیفیت برخوردار باشند.

علی اکبر بصیرنیا افزود : به عنوان یک جوان انقلابی و کسی که از دوران نوجوانی کارگر بوده و در کوره های آجرپزی کارگری کردم و به سختی به اینجا رسیدم که همگی از دعای خیر همشهریانم بوده در خدمت مردم شهر درگز هستم.

بصیرنیا گفت : همیشه سعی کردم ساده و خالص باشم در عالم سیاست شاید برخی بگویند دورویی است اما من سعی کردم سیاست و اخلاق را نهادینه کنم که حلقه ی عدم پیشرفت در هر شهرستانی متاسفانه اخلاق سیاسی است.

وی اظهار داشت : به همه عزیزان میگویم شهر درگز نیاز به کمک دارد ، با توجه به اینکه نماینده ی با تجربه ای انتخاب شده و شناخت خوبی بر حوزه ی مجلس دارد قطعا میتواند کمک کند و ما هم در خدمت این بزرگوار و همچنین فرماندار جوان و انقلابی خواهیم بود.

وی با اشاره به کمک های اهدایی گفت : مجموع ۱ میلیارد ریال در سه مرحله کمک معیشتی به آسیب دیدگان کرونا است و این کمک فرقی نمی کند که در چه نقطه ای از شهرستان باشد تلاش ما این است تمامی نقاط را پوشش دهیم و خدا من را نبخشد که خدای ناکرده کوچکترین نگاهم این باشد که بخواهم از این ظرفیت کمک در راستای منافع شخصی باشد.

بصیرنیا در خاتمه افزود : تمام اهداف ما این است که صادقانه و خالصانه عمل کنیم و صداقت خودمان را به دیگران اثبات و کمک کنیم ، همه ی ما باید دست به دست دهیم و فارغ از نگاه های قومیتی و جناحی برای کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان اقدام کنیم.

علی اکبر بصیرنا اخیرا با حفظ مدیریت مجموعه جهانگردی شمال کشور ، به عنوان مشاور اجرایی دکتر منتظری نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی منصوب شده است وی پیش از این مسئول حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و مشاور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوده و مشاور جوان میراث فرهنگی گلستان و مسئول امور ایثارگران این اداره کل و همچنین سردبیری چند نشریه را نیز در پرونده کاری خود دارد.

لازم به ذکر است همزمان با مراسم اهداء بسته های معیشتی از سوی علی اکبر بصیرنیا ، از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان با تقدیم لوح سپاس و هدیه ای قدردانی شد.

انتهای پیام /

خبرنگار : سجاد شربتی

پسندیدم(۱)نپسندیدم(۰)
اشتراک گذاری از درگز آنلاین :
اشتراک گذاری از درگز آنلاین :
لینک کوتاه: http://dargazpress.ir/MZnqb

  • منبع خبر : پایگاه خبری درگز پرس